Архів новин

< серпень 2017 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31             

Останні коментарі

Новини з парафій
Великопісна сповідь
Read more

6 квітня, в с. Поліське, пройшла великопісна сповідь та соборна літургія духовенства Старовижівського району: Старовижівського і Кримненського благочинь.

 
CПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА
Read more

30 березня у селі Гірники відбулася сповідь духовенства та мирян. Вже стало традицією на п'ятій неділі великого посту у четвер на «мариино стояние» коли звершується літургія Передосвячених Дарів проводити загальну сповідь.

 
В рідному селі спочилого митрополита Ніфонта молитимуться сорок днів
Read more

Протягом сорока днів в селі Галина Воля будуть звершені богослужіння та панахида за новоспочилого митрополита Ніфонта.

 
Прощання з митрополитом Ніфонтом у рідному селі
Read more

22 березня на 68-му році життя відійшов у вічність дорогий земляк – митрополит Ніфонт. 24 березня тіло спочилого прибуло в рідну Галину Волю. Похоронну процесію з Луцька на вїзді в село зустріли сотні галиновільців, вірян з сусідніх районів.

 
В Залютті молилися на постовому богослужінні та вітали шановану ювілярку
Read more

10 березня в селі Залюття було звершено постове богослужіння, по завершенню якого благочинний Кримненської округи прот. Сергій Никонюк привітав прихожан з Великим постом та побажав належно підготуватися та в доброму здоров’ї дочекатися Воскресіння Господнього. Особливі вітання цього дня адресувалися дружині настоятеля храму Людмилі Гринько - ревній прихожанці, надійній опорі в справах організації життя парафії та просто хорошій та чуйній людині. Цього дня Людмилі Михайлівні виповнилося 40.

 
Cвятковий концерт Недільної школи з нагоди Прощенної неділі

26 лютого, у храмі Священномученика Анатолія Ковельського, після ранкової літургії - відбувся святковий концерт Недільної школи з нагоди Прощенної неділі. Усіх присутніх в храмі діти щиро вітали піснями та віршими, в яких від душі старалися розкрити зміст і важливість цього особливого недільного дня. Щирі слова - зворушили серце кожного присутнього не залишивши нікого байдужим.

Також до святкових привітань долучились батьки вихованців - приготувавши смачні вареники та млинці, якими частували на території храму усіх прихожан та гостей. Гарного настрою - додав розіграш символічних призів. Тим, кому пощастило - понесли з собою до дому окрім позитивних емоцій, щей чашку або блокнот з зображенням храму на згадку.

Маленьке свято організоване дітьми, напередодні Великого Посту - подарувало людям не тільки позитивні моменти, але й дало приклад - доброти, відкритості та щирості.

 


Екатерина Балик,
керівник Недільної школи


 
Кримненське благочиння: Збори в благочинні
Read more

Напередодні Великого посту, 25 лютого, священики Кримненської округи зібрались на збори в благочинні .

 
Вітання Ювіляру
Read more

Духовенство Кримненської округи на чолі з благочинним прот. Сергієм Никонюком, вітають найстаршого священика благочиння прот. Петра Каця, настоятеля храму св. вмч. Пантелеімона с. Рокита з 25 річчям від дня священицької хіротонії, яка звершилась 23 лютого 1992 року.

 
Вечір памяті журналістки Марії Дубук
Read more

Шалений ритм життя, сотні кілометрів щотижня, безліч нових зустрічей, десятки перечитаних за день текстів… А на вихідні її чекало маленьке село на березі мальовничого озера Луки, яке вона дуже любила, з рутинними домашніми клопотами та родинними проблемами. Неспокійне, напружене життя, у якому майже не залишалося часу для себе. Життя, упродовж якого вона дарувала всім, хто її знав, до останку свою любов та підтримку, доброту та терплячість, світло ніжної, ранимої трепетної душі і надію, що світ обов’язково зміниться і в ньому буде менше кривди та неправди. Воно було яскравим і коротким, як спалах зірки у нічному небі.

 
40 ДНІВ БЕЗ ПРОТОІЄРЕЯ ІОАННА ХІЛЬЧУКА
Read more

Напередодні Вселенської батьківської суботи, яка співпала з сороковим днем відходу у вічність молитвеника і духовного наставника тисяч віруючих в Україні і далеко за її межами протоієрея Іоанна Хільчука, Свято-Вознесенський храм села Овадне Володимир-Волинського району знову зібрав велелюддя його духовних дітей.

 
Найстарша матушка благочиння відсвяткувала 88-річний ювілей
Read more

Тетяна Йовик, дружина покійного настоятеля Казанського храму села Буцин протоієрея Миколая Йовика в день Стрітення відзначила своє вісімдесятивосьмиліття.

 


1 сторінка з 85