Архів новин

< квітень 2017 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30       

Останні коментарі

Новини з парафій
В Залютті молилися на постовому богослужінні та вітали шановану ювілярку
Read more

10 березня в селі Залюття було звершено постове богослужіння, по завершенню якого благочинний Кримненської округи прот. Сергій Никонюк привітав прихожан з Великим постом та побажав належно підготуватися та в доброму здоров’ї дочекатися Воскресіння Господнього. Особливі вітання цього дня адресувалися дружині настоятеля храму Людмилі Гринько - ревній прихожанці, надійній опорі в справах організації життя парафії та просто хорошій та чуйній людині. Цього дня Людмилі Михайлівні виповнилося 40.

 
Cвятковий концерт Недільної школи з нагоди Прощенної неділі

26 лютого, у храмі Священномученика Анатолія Ковельського, після ранкової літургії - відбувся святковий концерт Недільної школи з нагоди Прощенної неділі. Усіх присутніх в храмі діти щиро вітали піснями та віршими, в яких від душі старалися розкрити зміст і важливість цього особливого недільного дня. Щирі слова - зворушили серце кожного присутнього не залишивши нікого байдужим.

Також до святкових привітань долучились батьки вихованців - приготувавши смачні вареники та млинці, якими частували на території храму усіх прихожан та гостей. Гарного настрою - додав розіграш символічних призів. Тим, кому пощастило - понесли з собою до дому окрім позитивних емоцій, щей чашку або блокнот з зображенням храму на згадку.

Маленьке свято організоване дітьми, напередодні Великого Посту - подарувало людям не тільки позитивні моменти, але й дало приклад - доброти, відкритості та щирості.

 


Екатерина Балик,
керівник Недільної школи


 
Кримненське благочиння: Збори в благочинні
Read more

Напередодні Великого посту, 25 лютого, священики Кримненської округи зібрались на збори в благочинні .

 
Вітання Ювіляру
Read more

Духовенство Кримненської округи на чолі з благочинним прот. Сергієм Никонюком, вітають найстаршого священика благочиння прот. Петра Каця, настоятеля храму св. вмч. Пантелеімона с. Рокита з 25 річчям від дня священицької хіротонії, яка звершилась 23 лютого 1992 року.

 
Вечір памяті журналістки Марії Дубук
Read more

Шалений ритм життя, сотні кілометрів щотижня, безліч нових зустрічей, десятки перечитаних за день текстів… А на вихідні її чекало маленьке село на березі мальовничого озера Луки, яке вона дуже любила, з рутинними домашніми клопотами та родинними проблемами. Неспокійне, напружене життя, у якому майже не залишалося часу для себе. Життя, упродовж якого вона дарувала всім, хто її знав, до останку свою любов та підтримку, доброту та терплячість, світло ніжної, ранимої трепетної душі і надію, що світ обов’язково зміниться і в ньому буде менше кривди та неправди. Воно було яскравим і коротким, як спалах зірки у нічному небі.

 
40 ДНІВ БЕЗ ПРОТОІЄРЕЯ ІОАННА ХІЛЬЧУКА
Read more

Напередодні Вселенської батьківської суботи, яка співпала з сороковим днем відходу у вічність молитвеника і духовного наставника тисяч віруючих в Україні і далеко за її межами протоієрея Іоанна Хільчука, Свято-Вознесенський храм села Овадне Володимир-Волинського району знову зібрав велелюддя його духовних дітей.

 
Найстарша матушка благочиння відсвяткувала 88-річний ювілей
Read more

Тетяна Йовик, дружина покійного настоятеля Казанського храму села Буцин протоієрея Миколая Йовика в день Стрітення відзначила своє вісімдесятивосьмиліття.

 
Друге престольне свято у Гішині
Read more

13 лютого – день вшанування Гішинської ікони Божої Матері.

Цього дня благочинний Ковельсько – Воскресенського благочиння прот. Михаїл Чупак здійснив святкову літургію в свято – Дмитрівському храмі села Гішин.

 
Різдвяний подарунок воїнам
Read more

В дні Різдвяних свят жителі села Седлище разом з настоятелем сільського храму зібрали допомогу воїнам.

 
Бесіда з прикордонниками
Read more

Настоятель Свято-Миколаївського храму с. Пульмо священик Олександр Черевко, відвідав відділ прикордонної служби с. Піща.

 
Молитва в день пам’яті святої мучениці Тетяни
Read more

25 січня православна церква згадує пам’ять мучениці Тетяни. В селі Заліси у церкві преподобної Параскеви Сербської було звершено нічну літургію, під час якої була піднесена молитва за мир в Україні. Тетяна – небесна покровителька нашої люблячої матушки Тетяни, тому поспівати Богослужіння вночі, було її ідеєю. «В темряві, при свічках, спів і молитва виходить надзвичайно трепетними», – говорить вона. До того ж служба була соборною, адже молитву розділив ієрей Богдан Горщарук, вихідець із села Заліси, який в цей день святкував день народження. Вдвох з отцем Валентином, настоятелем храму, вони звершили святкову службу. Наприкінці батюшка привітав присутніх у храмі Тетян та матушку і подарував усім тюльпани, а хор заспівав многая літа та привітав свою духовну матір з днем ангела.

 


1 сторінка з 85