Архів новин

< лютий 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28                 

Останні коментарі

40 ДНІВ БЕЗ ПРОТОІЄРЕЯ ІОАННА ХІЛЬЧУКА

Напередодні Вселенської батьківської суботи, яка співпала з сороковим днем відходу у вічність молитвеника і духовного наставника тисяч віруючих в Україні і далеко за її межами протоієрея Іоанна Хільчука, Свято-Вознесенський храм села Овадне Володимир-Волинського району знову зібрав велелюддя його духовних дітей.

Очолити поминальну Божественну Літургію до Овадного прибув архієпископ Городницький Олександр. Разом з ним за упокій душі шанованого пастиря, який майже 49 років віддав служінню Господу в рідкісному подвигу старчества, молилися десятки священиків з усієї Волині, а також монахи Милецького чоловічого монастиря на чолі з настоятелем архімандритом Леонтієм, насельниці Корецького ставропігіального монастиря разом зі своєю настоятелькою - дочкою незабутнього отця Іоанна Хільчука ігуменією Рафаїлою. На Богослужінні були присутні настоятелька Зимненської обителі ігуменя Стефана з сестрами, а також насельниці Михнівського жіночого монастиря, відбудовником і духівником якого тривалий час був отець Іоанн.

По Літургії було відслужено панахиду. А потім всі присутні відвідали місце останнього земного притулку батюшки Іоанна на Оваднівському кладовищі, де разом з духовенством помолилися також і за спочинок душі його дружини матушки Надії та найближчих родичів.

Поминальним Богослужінням в день Вселенської батьківської м’ясопусної суботи було завершено цикл сорока Літургій, які щоденно служилися кліриками єпархій Волині в пам’ять новопредставленого протоієрея Іоанна Хільчука в Свято-Вознесенському храмі села Овадне з часу його блаженної кончини.

Водночас в різних містах і селах, в різних державах, на Святій Землі і на горі Афон, скрізь, куди досягала молитовна пам’ять його духовних дітей, підносилися прохання до Господа упокоїти в небесних обителях душу ревносного Його служителя, щедро наділеного дарами розсудливості і прозорливості.

Та й сам отець Іоанн, відійшовши у вічність, не залишає тих, хто потребує його підтримки. Про це свідчать мироточення його фотографій, численні явлення в сонних видіннях багатьом людям, яких він продовжує втішати і наставляти.

Будемо ж вірними пам’яті цього великого подвижника і молитвеника за всіх нас.