Архів новин

< грудень 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31       

Останні коментарі

Новини єпархії
Архієпископ Володимир прийняв участь в похованні митрополита Ніфонта
Read more

24 березня 2017 року, з благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія, опісля літургії Передосвячених Дарів, на подвір’ї Свято-Покровського храму Луцька було звершено Чин похорону новоспочилого митрополита Ніфонта. Богослужіння очолив намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел (Лебідь). Окрім нього, на похороні були присутні наступні архієреї: митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, митрополит Сарненський і Поліський Анатолій, митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Почаївський Володимир, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, архієпископ Бучанський Пантеліймон, єпископ Георгіївський і Прасковейський Гедеон та керуючий Волинською єпархією єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл. Разом з владиками, розділити заупокійну молитву за померлого митрополита Ніфонта прибули розділити сотні священнослужителів, намісники та ігумені монастирів, обласне керівництво, представники різноманітних організацій та тисячі людей з України, Білорусі, Польщі і Росії.

 
ВІДІЙШОВ ДО ГОСПОДА ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШИЙ МИТРОПОЛИТ НІФОНТ
Read more

22 березня, о 4-й годині ранку, на 69-му році життя відійшов до Господа Високопреосвященніший митрополит Ніфонт (Солодуха).

 
25 років намісництва настоятельки Святогорського Зимненського жіночого монастиря
Read more

14 березня виповнилося 25 років з дня, коли ігуменя Стефана була призначена настоятелькою Святогорського Зимненського жіночого монастиря.

 
Архієпископ Володимир звершив Літургію в неділю Торжество Православ’я
Read more

5 березня 2017 року, у першу неділю Великого посту та свято Торжество Православ’я, керуючий Володимир-Волинською єпархією архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир очолив Божественну Літургію Василія Великого в Успенському кафедральному соборі м. Володимир-Волинська.

 
Архієпископ Володимир звершив Літургію Передосвячених Дарів і молебний канон великомученику Феодору Тирону
Read more

3 березня, в п'ятницю першої седмиці Великого посту, керуючий Володимир-Волинською єпархією архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир звершив Літургію Передосвячених Дарів в Успенському кафедральному соборі м. Володимир-Волинська.

 
Архієпископ Володимир прочитав останню частину покаянного канону преп. Андрія Критського
Read more

2 березня, у четвер першої седмиці Великого посту, архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир звершив читання четвертої частини преподобного Андрія Критського за повечір'ям у Святогорському Зимненському ставропігійному жіночому монастирі.

 
Архієпископ Володимир прочитав третю частину покаянного канону преп. Андрія Критського
Read more

1 березня, у середу першої седмиці Великого посту, Архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир звершив читання третьої частини Великого покаянного канону в Успенському Низкиницькому чоловічому монастирі.

 
Архієпископ Володимир прочитав другу частину покаянного канону преп. Андрія Критського
Read more

28 лютого 2017 року, у другий день Великого посту, Високопреосвященніший Володимир, архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський із архіпастирським візитом відвідав місто Ковель другу кафедру Володимир-Волинської єпархії.

 
Архієпископ Володимир прочитав першу частину покаянного канону преп. Андрія Критського
Read more

27 лютого 2017 р., увечері, Високопреосвященніший Володимир, архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський, прочитав першу частину Великого Покаянного канону преподобного Андрія Критського у Свято-Успенському кафедральному соборі м. Володимир-Волинського.

 
Божественна літургія у Свято-Успенському кафедральному соборі
Read more

26 лютого, в Неділю сиропусну, архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, очолив Божественну літургію у Свято-Успенському кафедральному соборі м. Володимир-Волинського.

 
Архієпископ Володимир привітав керуючого Житомирською єпархією з Днем Народженням

З нагоди 45-ти річчя керуючого Житомирською єпархією, Високопреосвященнішого Архієпископа Никодима, владика Володимир прийняв участь в урочистостях , які відбулися у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

 


1 сторінка з 39