Архів новин

< грудень 2013 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31                 

Останні коментарі

Пророк Наум наведе на ум

 У Низкиницькому монастирі вперше на Волині відкрито православну спеціалізовану школу
14 грудня, у день пам’яті святого пророка Наума в Успенському Низкиницькому монастирі відбулася визначна подія – відкрила свої двері перша на Волині православна спеціалізована школа.

На свято прибув Преосвященний єпископ Володимир, Нововолинський міський голова Віктор Сапожніков, представники районної адміністрації, благодійники та меценати, і, звичайно ж, багато дітвори, адже це – їхнє свято.

Було звершено чин освячення нової будівлі, священики окропили святою водою просторі класи новоспорудженої будівлі. Подальші урочистості відбулися у шкільному актовому залі. Гості дякували ігумену монастиря архімандриту Вікентію та братії обителі за таку необхідну та святу справу, що втілили ченці, бажали успіхів педагогічному колективу та чисельним учням.

Дітки, у свою чергу, віршами дякували благодійникам, завдяки яким з’явилася така гарна школа. Після виступів пролунав перший дзвоник і дітвора розійшлася по класах.

“Православна  Спеціалізована  школа Низкиницького монастиря ім.. Преп. Сергія Радонезького має на меті виховувати православну юнь свідомою своєї віри, інтелектуально розвинутою, твердою у  переконаннях та здатною нести у собі  кращі людські чесноти у сьогоднішньому непростому соціумі, - розповідає директор школи Лариса Хоменко. – Сьогодні,  як ніколи  раніше ми повинні шукати  принципово нові підходи до християнської освіти.  Адже, нині  надзвичайно стрімко відбувається  зміна світоглядних поколінь, і те, що працювало  ефективно буквально вчора, вже сьогодні втрачає свою продуктивність”.  

Зі слів директора, ця школа дещо відрізнятиметься від звичайної недільної школи. Ґрунтовне вивчення Закону Божого  залишається стержнем у її навчальній програмі Разом  з тим, колектив планує  впроваджувати вивчення рідної та іноземних мов, освоєння комп’ютерних технологій , проводити  консультації до ЗНО , організувати  заняття у різноманітних мистецьких студіях, тощо.

Дату відкриття школи –  14 грудня (1 грудня за старим стилем) вибрано не випадково. Цього дня вшановується пам’ять святого пророка Наума. Одного  з дванадцяти малих біблійних пророків. У давнину саме у  цей день починали вчити дітей грамоті. “Пророк Наум наведе на ум” – казали наші предки.

Двоповерхове приміщення школи містить три класні кімнати, актовий зал, медичний кабінет, вчительську кімнату, просторі холи та санвузли. Облаштовано бібліотеку та комп’ютерний клас.  Спорудження шкільного корпусу тривало рік і три місяці.

  
Протодиякон Віктор Мартиненко
  

  

  

  

  

 

 

Коментарі  

 
#2 Андрій 21.12.2013 23:00
АКСІОС! Найкращі вітанні та побажання о. Вікентію, дироктору школи Ларисі Тарасівні і усім учням!!! Нехай Бог, по молитвах Сергія Радонезького, допомагає та сповнює розум і серця Духом Своїм Святим, усіх - хто буде навчатися і навчати в цьому прекрасному закладі . До слова зазначу, що у Європі приватні школи Католицької Церкви є одними з найкращих, і рівень освіти , в основному , вищий ніж у державних. Наприклад, у соціалістичній Франції, в католицьких школах навчається до 20% учнів., Бельгії - 50% і т. д. . Причиною такого інтересу є бажання батьків, щоб діти отримували освіту орієнтовану не тільки на інтереси економіки і кар'єри, а і виховувалися б на християнських цінностях і моралі. і щоб їм були привиті християнські правила поведінки в суспільстві. Християнство таїть в собі і несе для молоді ефект новизни.
Цитувати
 
 
#1 socialpedagog 21.12.2013 21:54
Молодці!!!
Цитувати