Архів новин

< травень 2016 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31                 

Останні коментарі

День перемоги у м. Володимирі-Волинському
9 травня на центральній площі міста було відзначено 71-у річницю Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Урочистості розпочалися покладанням квітів до обеліску Слави. На урочистостях були присутні міська та районна влади, ветерани, яких з кожним роком стає все менше і менше, як сивочолих живих свідків тієї страшної війни 1941-1945 років, воїни-афганці, учасники АТО, духовенство різних конфесій та жителі міста, які прийшли, щоб вклонитися тим людям (і живим, і мертвим), які віддано і патріотично, до останньої каплі крові, боролися з ворогом-фашизмом та всім невинним жертвам тієї страшної війни.

Серед присутніх були представники єпархії та Свято-Успенського собору: голова єпархіального відділу по взаємозв'язках з військовослужбовцями та іншими силовими формуваннями прот. Олексій Шаран та клірики собору прот. Валерій Скакальський, священик Тарас Панасевич. Священики поклали корзину з живих квітів у підніжжя обеліску невідомому солдату разом із іншими представниками.

Продовжились урочистості в КМЦ (культурно-мистецькому центрі). Вітання, подяки, побажання линули від міського голови Петра Саганюка, помічника депутата Верховної Ради Андрія Бокоча, голови єпархіального відділу по взаємозв'язках з військовими прот. Олексія Шарана, який передав вітання з Днем Перемоги та благословення від керуючого Вол.-Волинською та Ковельською єпархією архієпископа Володимира; та т.в.о. заступника по особовому складу ст. лейтенанта Ярослава Короля від імені т.в.о. командира бригади, полковника Миколи Андрощука.

Захід закінчився святковим концертом, кульмінацією якого був гімн перемоги: пісня "День Победы".