Архів новин

< квітень 2016 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30         

Останні коментарі

Архіпастирське богослужіння у 4-ту неділю Великого посту
10 квітня 2016 року, у четверту неділю Великого посту, Православна Церква молитовно вшановує преподобного Іоана Ліствичника, ігуменом Синайського монастиря.

Напередодні неділі, ввечері, Високопреосвященніший Володимир архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський звершив Всенічне бдіння в Успенському кафедральному соборі м. Володимир-Волинського. Йому співслужило соборне духовенство.

У неділю зранку, архієпископ Володимир очолив у Успенському кафедральному соборі Божественну літургію святителя Василія Великого. Його Високопреосвященству співслужили настоятель прот. Ярослав Антонюк, ректор духовного училища прот. Олексій Никитюк, а також духовенство собору.

Після Євангельського читання архіпастир звернувся до вірних з проповіддю, в якій зауважив що преподобний Іоан Ліствичник, пам'ять якого ми сьогодні святкуємо, каже в одному зі своїх писань: «Ми не будемо судимі, браття, ми не будемо засуджені за те, що не творили чудес або не виголошували пророцтв, але ми будемо осуджені за те, що не оплакували своїх гріхів все наше життя»... тому, кожен із нас має своїм обов’язком приймати участь в богослужіннях, у святій Сповіді омивати свої падіння, а покаявшись, в чистоті серця та спокої розуму, приймати найбільшу Святиню – Тіло і Кров Господа нашого Іісуса Христа, таким чином стаючи дієвим членом Церкви – Тіла Христового.

Після богослужіння архіпастир привітав усіх присутніх з недільним днем.