Архів новин

< листопад 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30             

Останні коментарі

Новини
Великопісна сповідь
Read more

6 квітня, в с. Поліське, пройшла великопісна сповідь та соборна літургія духовенства Старовижівського району: Старовижівського і Кримненського благочинь.

 
CПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА
Read more

30 березня у селі Гірники відбулася сповідь духовенства та мирян. Вже стало традицією на п'ятій неділі великого посту у четвер на «мариино стояние» коли звершується літургія Передосвячених Дарів проводити загальну сповідь.

 
В рідному селі спочилого митрополита Ніфонта молитимуться сорок днів
Read more

Протягом сорока днів в селі Галина Воля будуть звершені богослужіння та панахида за новоспочилого митрополита Ніфонта.

 
Архієпископ Володимир прийняв участь в похованні митрополита Ніфонта
Read more

24 березня 2017 року, з благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія, опісля літургії Передосвячених Дарів, на подвір’ї Свято-Покровського храму Луцька було звершено Чин похорону новоспочилого митрополита Ніфонта. Богослужіння очолив намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел (Лебідь). Окрім нього, на похороні були присутні наступні архієреї: митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, митрополит Сарненський і Поліський Анатолій, митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Почаївський Володимир, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, архієпископ Бучанський Пантеліймон, єпископ Георгіївський і Прасковейський Гедеон та керуючий Волинською єпархією єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл. Разом з владиками, розділити заупокійну молитву за померлого митрополита Ніфонта прибули розділити сотні священнослужителів, намісники та ігумені монастирів, обласне керівництво, представники різноманітних організацій та тисячі людей з України, Білорусі, Польщі і Росії.

 
Прощання з митрополитом Ніфонтом у рідному селі
Read more

22 березня на 68-му році життя відійшов у вічність дорогий земляк – митрополит Ніфонт. 24 березня тіло спочилого прибуло в рідну Галину Волю. Похоронну процесію з Луцька на вїзді в село зустріли сотні галиновільців, вірян з сусідніх районів.

 
ВІДІЙШОВ ДО ГОСПОДА ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШИЙ МИТРОПОЛИТ НІФОНТ
Read more

22 березня, о 4-й годині ранку, на 69-му році життя відійшов до Господа Високопреосвященніший митрополит Ніфонт (Солодуха).

 
25 років намісництва настоятельки Святогорського Зимненського жіночого монастиря
Read more

14 березня виповнилося 25 років з дня, коли ігуменя Стефана була призначена настоятелькою Святогорського Зимненського жіночого монастиря.

 
В Залютті молилися на постовому богослужінні та вітали шановану ювілярку
Read more

10 березня в селі Залюття було звершено постове богослужіння, по завершенню якого благочинний Кримненської округи прот. Сергій Никонюк привітав прихожан з Великим постом та побажав належно підготуватися та в доброму здоров’ї дочекатися Воскресіння Господнього. Особливі вітання цього дня адресувалися дружині настоятеля храму Людмилі Гринько - ревній прихожанці, надійній опорі в справах організації життя парафії та просто хорошій та чуйній людині. Цього дня Людмилі Михайлівні виповнилося 40.

 
Архієпископ Володимир звершив Літургію в неділю Торжество Православ’я
Read more

5 березня 2017 року, у першу неділю Великого посту та свято Торжество Православ’я, керуючий Володимир-Волинською єпархією архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир очолив Божественну Літургію Василія Великого в Успенському кафедральному соборі м. Володимир-Волинська.

 
Архієпископ Володимир звершив Літургію Передосвячених Дарів і молебний канон великомученику Феодору Тирону
Read more

3 березня, в п'ятницю першої седмиці Великого посту, керуючий Володимир-Волинською єпархією архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир звершив Літургію Передосвячених Дарів в Успенському кафедральному соборі м. Володимир-Волинська.

 
Архієпископ Володимир прочитав останню частину покаянного канону преп. Андрія Критського
Read more

2 березня, у четвер першої седмиці Великого посту, архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир звершив читання четвертої частини преподобного Андрія Критського за повечір'ям у Святогорському Зимненському ставропігійному жіночому монастирі.

 


1 сторінка з 123